Elektroinstalace

Naše společnost patří již více jak dvacet let ke kvalitním dodavatelům komplexních řešení menších a středních dodávek silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. S týmem našich stálých a spolehlivých zaměstnanců vám rádi pomůžeme s řešením elektroinstalace u vás doma či ve vaší firmě. Naší velkou devízou je rychlost a flexibilita, o které se přesvědčila řada našich spokojených zákazníků.

Nabízíme vám komplexní realizaci elektroinstalací. Od vypracování projektové dokumentace přes montáž až po revize a následné poskytování servisu.

Jdeme s dobou – instalujeme chytré elektroinstalace

Rekonstruujete nebo stavíte? Tým našich zkušených techniků vám navrhne a nainstaluje chytrou neboli inteligentní elektroinstalaci, která umožní propojení všech prvků v domácnosti. Osvětlení, topení, klimatizace, elektrické spotřebiče, bezpečnostní systém atd. pak budete moci ovládat jediným chytrým vypínačem, mobilním telefonem, počítačem a třeba i hlasem.

Kolik stojí nová elektroinstalace nebo její rekonstrukce?

Cena elektroinstalace se liší podle toho, co od ní očekáváte. Záleží na:

  • velikosti objektu (objemu kabeláže)
  • zvoleném designu spínačů a zásuvek
  • na instalované technologii a svítidlech aj.

Rozpětí cen nové elektroinstalace může být od desítek po několik stovek tisíc. Proto jsme připraveni vám cenu nové elektroinstalace, opravy elektroinstalace, její rekonstrukce a výměny na přání spočítat.

Na základně vašeho popisu vám rádi připravíme kalkulaci nové elektroinstalace zdarma.

Napište nám na ebest@ebest.cz. Neradi píšete a bude pro vás rychlejší se u nás zastavit nebo nám zavolat? Budeme se vám věnovat na adrese: Prokopská 394, 261 01 Příbram VI – Březové Hory nebo na telefonním čísle: +420 775 699 669.