Hromosvody

Hromosvod je nezbytnou součástí každého domu, haly, hangáru i jiných objektů. Chrání je před požárem a mechanickým poškozením v případě úderu blesku. Nejsou to ale jen svedené dráty ze střechy do země. Jedná se o velmi komplexní systém, který může obsahovat plný rozvaděč svodičů bleskových proudů a přepětí, ochrany datových a komunikačních sítí, ochrany pro bezpečnostní systémy atd. Možností je opravdu mnoho a záleží jen na vás, jaký stupeň ochrany zvolíte.

Potřebujete nainstalovat či opravit hromosvod a bleskosvod na vašem domě či firemním objektu? Neváhejte se na nás obrátit! Náš tým zkušených revizních techniků a montážníků má dlouhodobé zkušenosti podepřené nejen mnohaletou praxí, ale i certifikacemi od nejlepších dodavatelů hromosvodových a přepěťových systémů na světovém trhu. Hromosvod vám namontujeme a v dalších letech se postaráme i o jeho revize a případný servis.

Cena montáže hromosvodu

Cena se liší podle velikosti, použitého materiálu a technologie. Hromosvod na rodinném domě můžete mít již od 20 000 Kč, montáž hromosvodu na halu vás pravděpodobně vyjde dráž. Rádi vám vypracujeme kalkulaci na míru vašemu objektu. 

Cena revize hromosvodu

Cena revize hromosvodů se liší zejména podle počtu svodů. Na přání vám vypočítáme cenu podle typu vašeho objektu a dalších specifikací.

 

Potřebujete orientačně spočítat cenu revize nebo montáže hromosvodu na svůj objekt? Neváhejte nás kontaktovat. Zavolejte na číslo +420 775 699 669 nebo pište na ebest@ebest.cz. Nemáte to k nám daleko? Zastavte se na adrese Prokopská 394, 261 01 Příbram VI - Březové Hory a domluvíme se osobně.