Revize elektroinstalace

Nabízíme kompletní servis spojený s revizemi elektroinstalace včetně revizí hromosvodů.

Pokud u vašeho domu neprovádíte pravidelné revize elektroinstalace, počítejte s tím, že vám rozvody elektřiny po čase mohou přestat fungovat. V horším případě může dojít ke vzniku požáru nebo úrazu a v případě podezření zanedbání povinností vám pojišťovna zkrátí plnění nebo vám vzniklou škodu nezaplatí vůbec.

Funkčnost a bezpečnost elektrorozvodů a elektrických zařízení se musí pravidelně kontrolovat. Lhůty pravidelných revizí se určují podle charakteristik elektro instalací, typu používání, prostředí či jejich obsluhy. Obecně však lze říci, že by se revize elektroinstalací v bytových domech měly provádět každých 5 let. V případě, že na elektroinstalaci provádíte nějakou úpravu, je nutné provést revizi vždy po dokončení úpravy.

Pokud budete revize provádět pravidelně, můžete včas odhalit nebezpečný stav elektroinstalace, a tak zabránit škodám na zdraví nebo majetku.

Revize elektro a hromosvodů provádíme v souladu se zněním příslušných technických norem a vyhlášek.

Vlastníme platné oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení vydané Technickou inspekcí České republiky.

Vsaďte na jistotu a získejte platné revizní zprávy pro provoz vašich elektrozařízení!

Jaká je cena revize elektroinstalace?

Cena revize elektrorozvodů se odvíjí od počtu měřených obvodů, jističů, zásuvek, spínačů apod.

  • cena revize elektroinstalace bytové jednotky – od 1 500 Kč do 2 500 Kč
  • cena revize elektroinstalace rodinného domu – od 2500 Kč do 4000 Kč

Zmíněné ceny revizí elektroinstalací jsou pouze orientační a vždy záleží na rozsahu elektrorozvodů v konkrétním objektu. Provádíme také revize elektroinstalací u firemních a velkých objektů. Zde je cena velmi proměnlivá.

V obou případech nás neváhejte kontaktovat a my vám zdarma vypočítáme cenu revize přímo pro váš domov, firmu nebo objekt.

Revize elektroinstalací v požárně nebezpečném i výbušném prostředí

V naší společnosti máme i specialistu na požárně nebezpečná nebo výbušná prostředí, který k revizím v těchto prostorech má platné osvědčení. Vlastníte nebo spravujete takový objekt a potřebujete zkontrolovat elektroinstalaci? Dejte nám vědět.

Zastavte se u nás – Prokopská 394, 261 01 Příbram VI – Březové Hory. Zavolejte: +420 775 699 669. Nebo pište na ebest@ebest.cz.